Samsun Uzun Dönem Araç Kiralama

Samsun Uzun Dönem Araç Kiralama

Samsun Uzun Dönem Araç Kiralama

Gün geçtikçe daha fazla şirket tarafından tercih edilen uzun süreli araç kiralama, 2017 yılında bir önceki yıla oranla artış göstermiştir. Bu artışın en önemli nedeni ise kurumsal şirketlerin kemer sıkma politikalarıdır. Giderlerini dengelemek isteyen kurumsal şirketlere Samsun Rent A Car, uygun koşullarda filo kiralamaktadır.

Uzun dönem araç kiralama, şirketler için karlı ve güvenilir bir işlemdir. Şirketler filoları için seçtikleri araçları inceleyebilir, ihtiyaçları doğrultusunda değiştirebilir ve araçlara dair tüm masrafları önceden öngörebilirler. Ayrıca uzun süreli araç kiralama, günlük kiralamaya göre daha ekonomik bir seçenektir.

2017 yılı için TOKKDER’in paylaştığı rapora göre, yılın ilk dokuz ayında Türkiye operasyonel araç kiralama sektörü, Türkiye sınırları içerisinde satılan otomobillerin yaklaşık %20’si yani 95.500 aracı filosuna dahil etti. Uzun süreli kiralamaya olan bu rağbet ve beraberinde getirdiği çeşitlilik, sektöre şüphe ile bakanlar için buzları eritme adına küçük ancak önemli birer adımdır.

Uzun Dönem Araç Kiralamayı En Çok Tercih Eden İki Sektör:  Finans ve İlaç

Operasyonel araç kiralama pek çok şirket tarafından tercih edilir. Samsun Havaalanı oto kiralama firmaları da bu konuda müşterilerine kaliteli hizmet verirler. Ancak uzun süreli araç kiralamada iki lider sektör vardır. Bunlar Finans ve ilaç sektörleridir.

Uzun dönem araç kiralamayı tercih eden sektörlerin başında finans sektörü gelmektedir. Araç kiralama, banka ve banka çalışanlarının işlerini kolaylaştırır. Finans sektörüne karlı çözümler sunan uzun dönem oto kiralama, en çok gelirini de finans sektöründen sağlar.

Operasyonel araç kiralama sitemini en çok tercih eden ikinci sektör ise ilaç sektörü. Müşterileri ile buluşmak için sık sık yollara düşen ilaç sektörü çalışanları; güvenli, daha hızlı ve pratik bir seçenek olduğu için uzun dönem araç kiralamayı tercih eder. Bu sayede planladıkları programa sadık kalarak, esnek bir çalışma hayatı yaratabilirler. Siz de filo kiralamak ve işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, Samsun oto kiralama firmalarının web adreslerinden araç kiralamak için yapmanız gerekenler konusunda bilgilenebilir, araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz sitede bulunan telefon numaralarından Samsun oto kiralama firmaları ile irtibata geçebilirsiniz.